Szukaj

Oddajemy do Państwa rąk nowe wydawnictwo prezentujące naszą Gminę. Cedynia na okrągło adresowana jest przede wszystkim do czytelników pragnących poznać nasz region.

Na łamach biuletynu pragniemy także prezentować aktywność i twórczość mieszkańców Gminy Cedynia.

Wydanie pierwsze poświęcone jest głównie Dniom Cedyni. Czytelnicy znajdą tutaj szczegółowy program wydarzenia: pikniku historycznego i konferencji naukowej. Prezentujemy także  informacje o atrakcjach turystycznych Gminy Cedynia, planowanych działaniach samorządu, ofertę Muzeum i Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Polecamy także artykuły dr Pawła Migdalskiego, Andrzeja Łazowskiego, Agaty Suchty i Igora Szakowskiego.

Cedynia na okrągło to także zaproszenie skierowane do mieszkańców i lokalnych stowarzyszeń do dzielenia się z nami informacjami o przedsięwzięciach, wydarzeniach i projektach, które Państwo realizujecie. Z chęcią opublikujemy zaproponowane nam artykuły w kolejnych numerach biuletynu.

Biuletyn Informacyjny Gminy

Wydawcą jest Centrum Promocji i Turystyki w Cedyni. Jest to wydawnictwo bezpłatne. Przygotowane w wersji tradycyjnej oraz elektronicznej – w formacie PDF (2,5 MB) można pobrać ze strony internetowej www.cedynia.pl (zakładka- galerie/multimedia). Wersja papierowa jest dostępna w Muzeum Regionalnym w Cedyni, Bibliotece oraz w Urzędzie Miasta.

Zapraszamy do lektury

Centrum Promocji i Turystyki w Cedyni
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.