Szukaj

Szukasz idealnego prezentu dla bliskich? Chcesz zaskoczyć kogoś podarunkiem? Mamy coś dla ciebie! Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu wraz z Muzeum Regionalnym w Cedyni serdecznie zapraszają na otwarcie wernisażu oraz wystawy sprzedażowej Pani Ewy Szymczyńskiej.

Wernisaż rozpocznie się od dnia 17 czerwca i trwać będzie do dnia 21 czerwca 2019 r. Zapraszamy w godz. 8:00–16:00 do Muzeum Regionalnego w Cedyni. Finałem wernisażu będzie plenerowa wystawa dnia 22 czerwca 2019 r. podczas Dni Cedyni 2019 w amfiteatrze miejskim.

Pani Ewa Szymczyńska to wspaniała malarka i artystka. Swoje dzieła zaczęła tworzyć już od najmłodszych lat. W jej twórczości przewijają się rysunki, obrazy, projekcje filmowe. Jako nastolatka tworzyła obrazy na szkle. Jest artystką z potencjałem twórczym, wielkokierunkową kreatywnością. Jak mówi o sobie „Najpierw ołówek, gra światła i cienia, w moim świecie wizji jest tysiące obrazów, które drzemią od lat”. Do dziś podróżuje drogą sztuki, poszukując własnego stylu malarstwa.  
Serdecznie zapraszamy do oglądania i zakupu prac!

Wystawa w Muzeum Regionalnym