Szukaj

Kto chciał i przyjechał na zaproszenie Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu do Golic 9 marca br., na obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet, nie żałował, bo zabawa była przednia. Wszystkie panie przywitane były przez burmistrza Cedyni Adama Zarzyckiego i przewodniczącego Rady Miejskiej Piotra Głowniaka kwiatkiem i lampką szampana, a po życzeniach odśpiewano gromkie “Sto lat”.

Dalsze spotkanie poprowadziła dyrektor COKiS Małgorzata Karwan, która zaprosiła na program artystyczny. A na scenie działo się wiele - wystąpiły dzieci i młodzież, prowadzone przez państwa Bożenę i Janusza Rusaków, w okazjonalnym montażu słowno-muzycznym, przemiłe konkursy przygotowane przez Ewelinkę Świderską. W Cedyni powstaje grupa kabaretowa, z okazji Dnia Kobiet mogliśmy obejrzeć pierwszą próbkę humoru - pokaz mody i występ kabaretowy w wykonaniu pań – Stasi Kopczyńskiej, Eweliny Świderskiej, Izy Sztorc, Ani Krupińskiej, Haliny Podwińskiej - Kuta i Teresa Woja. Wielkie uznanie i emocje wzbudziły występy Anny Pędzik, która swym pięknym głosem i talentem podarowała wiele wzruszeń, jej córeczki już też osiągają małe sukcesy na scenach.Oklaskiwaliśmy też występy Martyny Bartosiewicz, która akurat w tym dniu zdobyła Grand-Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Gwiazd Estrady Polskiej w Chojnie. Do wspólnego śpiewania zachęcała Ewa Kwiecień, instruktorka chóru Czciborzanie i zespołu “Gama”.

Dzięki sponsorom zastawiono smacznie stoły, a przygotowała załoga COKiS.

Wielkie podziękowania dla sponsorów wydarzenia, to dzięki Nim możemy organizować takie spotkania i świętować. Byli to:
Adam Zarzycki, Piotr Głowniak, Krzysztof Niedźwiedzki, Ryszard Matecki, Mirosław Ludwiczak, Leszek Sztorc, Zenon Blachnierek, Bogdan Rajnert, Marek Drela, Zdzisław Tondel, Piotr Kobusiak, Rafał Kiniorski, Piotr Krupiński, Jerzy Zacharewicz z małżonką, dyrektor ośrodka „Złotego Wieku” ze Starej Rudnicy – Agnieszka Nowacka z mężem Krzysztofem, Stowarzyszenie „Dla Gminy Cedynia” - Ela Niedźwiedzka, Ania Krupińska, Iza Sztorc, Wioletta Węcławska, Monika Krupińska, Irena Śroń, Ewa Sadłocha, Halinka Podwińska- Kuta, Krystyna Jachowicz, Lucynka i Jan Kuta, Renata Jasnos.

Dziękujemy!

GALERIA