Szukaj

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Cedynia na 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 13 stycznia. W tym roku spotykamy się w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni, na korytarzu z podium.

Wejście do budynku będzie się odbywało od strony orlika. Wolontariusze z cedyńskiego sztabu będą kwestować od godzin porannych na terenie całej gminy.

Finał WOŚP rozpocznie się o godzinie 15.00. W programie wydarzenia są między innymi występy wokalne lokalnych artystów, pokazy taneczne, pokaz pierwszej pomocy. Dla dzieci organizatorzy przewidzieli animacje prowadzone przez grupę animatorów FIESTA ze Szczecina. Na najmłodszych uczestników będzie czekało malowanie buziek, dmuchany zamek, modelowanie balonów, różne konkurencje i wspólne zabawy.

Przez cały czas trwania imprezy dostępny będzie bufet z ciepłymi posiłkami i napojami.

Jak co roku, przygotowana będzie loteria fantowa, gdzie będzie można wylosować naprawdę ciekawe fanty.

Pomiędzy występami artystów odbywać się będą licytacje bonów usługowych oraz cennych przedmiotów przekazanych na aukcję WOŚP. Zachęcamy do udziału w licytacjach, ponieważ do wygrania są wspaniałe vouchery na zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie, usługi gastronomiczne, czy też sesje fotograficzne, a nawet loty motoparalotnią. Jest o co i dla kogo grać.

Przypominamy, że w tym roku WOŚP zbiera na sprzęt medyczny dla specjalistycznych szpitali w całej Polsce.

O godzinie 20.00 odbędzie się tradycyjne „światełko do nieba”.

Zapraszamy do licznego udziału w 27. finale WOŚP. Razem możemy więcej. Do zobaczenia!

WOŚP 2019 w Cedyni