Szukaj

Podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego na scenie wystąpią znani i lubiani lokalni artyści. To oni są nasza gminną dumą, to oni reprezentują nas podczas różnych uroczystości w innych gminach, a także na różnego rodzaju konkursach.

Przed nami wystąpi zespół UNISONO – młodzi artyści prowadzeni przez pana Janusza Rusaka, którzy już niejednokrotnie udowodnili swój talent na regionalnych konkursach, zdobywając tam czołowe miejsca na podium. Gwarantujemy, że i tutaj, na jarmarkowej scenie, zaprezentują niecodzienne wykonania tradycyjnych polskich kolęd.

Artyści występujący pod banderolą COKiS to także dzieci, które rozwijają swoje zdolności artystyczne z każdym występem. Przygotowywane przez państwa Janusza i Bożennę Rusaków, zachwycają repertuarem i wykonaniem.

Nasza niezastąpiona Kalimera również będzie miała swój występ podczas jarmarku. Te wspaniałe kobiety nigdy nas nie zawiodły. To one udowadniają każdego dnia, że śpiewać każdy może i że życie bez pasji jest nic nie warte. Swoim uśmiechem i entuzjazmem zarażają wszystkich widzów i słuchaczy. Już w niedzielę, wspólnie z nimi, zaśpiewamy na cedyńskim rynku.

Kolejną artystką jest pani Anna Pędzik-Krajewska, która zachwyca głosem. Gwarantujemy, że wsłuchanie się w jej aranżacje doprowadzi nas do chwili zapomnienia i spokoju.

Młoda mieszkanka naszej gminy – Wanessa Zagórska, już kilka razy przedstawiła nam swój repertuar, a i tym razem odwiedzi nas na jarmarku, żeby umilić gościom czas. Wanessa swój talent odkryła w bardzo młodym wieku i już teraz śpiewa na wysokim poziomie. Co będzie za kilka lat? Wróżymy jej muzyczną przyszłość.

Jest nam niezmiernie miło, że do grona artystów scenicznych 4. Jarmarku Bożonarodzeniowego w Cedyni dołączyli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni. To właśnie z nimi odbędzie się wspólne kolędowanie. Młodość i energia na scenie – to właśnie to, czego będzie nam trzeba do ogrzania się w te grudniowe popołudnie.

Wraz ze starszymi uczniami przybędą do nas przedszkolaki z cedyńskiego przedszkola. To będzie dla nich na pewno bardzo poważny występ, ale wiemy, że są wspaniale przygotowani i odważnie nam się zaprezentują.

Scena i artyści zachęcają do wzięcia udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Cedyni. Będziesz? :)

Jarmark Bożonarodzeniowy - kto na scenie?