Szukaj

Styczniowy kalendarz wydarzeń w naszej gminie rozpoczynamy od grania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 13. stycznia 2019 roku odbędzie się 27. Finał WOŚP. W tym roku celem Orkiestry będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju.

W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

W tej chwili cedyński sztab WOŚP jest na etapie rejestracji wolontariuszy. Dziękujemy, że jak co roku, chętnie przyłączacie się do tej akcji.

Oficjalny program wydarzenia podamy już wkrótce.

Na dzień dzisiejszy zachęcamy do przekazywania do sztabu fantów na loterię oraz przedmiotów na licytację. Im więcej damy od siebie, tym więcej do nas wróci. Pomaganie jest fajne!

Co roku kwestujemy na szczytny cel. Tegoroczna Orkiestra przekaże pieniądze na kolejne ważne zadanie. Dołóżmy swoją cegiełkę do największej akcji charytatywnej w Polsce. Może w tym roku pobijemy kolejny rekord?