Szukaj

Przygotowania do 4. Jarmarku Bożonarodzeniowego w Cedyni trwają. Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie, do którego wszyscy chcemy się należycie przygotować. Czas przedświąteczny jest bardzo specyficzny – charakteryzuje się bowiem wzmożoną życzliwością ludzi, tolerancją i chęcią niesienia pomocy.

W tym roku po raz kolejny do Jarmarku przyłączają się członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Cedyni. Jak na załączonym obrazku widać – praca wre, powstają piękne świąteczne dekoracje. Pod okiem opiekuna MDP pani Angeliki Kałużyńskiej młodzi strażacy przygotowywali ozdoby na Jarmark Bożonarodzeniowy. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza będzie miała na jarmarku swoje stoisko, gdzie sprzedawać będą wykonane przez siebie produkty, a całość dochodu ze sprzedaży przeznaczona będzie na dalszy rozwój ich drużyny.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza to młodzi mieszkańcy naszej gminy, którzy oddali się służbie społeczeństwu. Bycie strażakiem to marzenie wielu małych chłopców i dziewczynek, ale nie każdy ma odwagę i determinację, żeby te marzenie spełnić. Nasza młodzież jest bardzo dzielna, a w przyszłości to właśnie oni – członkowie MDP, wstąpią w szeregi Ochotniczych Straży Pożarnych i nadal będą nieść pomoc potrzebującym.

Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy już 16 grudnia na stoisko MDP i na wszystkie inne. Do zobaczenia!

Przygotowania do 4. Jarmarku Bożonarodzeniowego