Szukaj

Gmina Cedynia i Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na 4. Jarmark Bożonarodzeniowy do Cedyni. Wydarzenie organizowane będzie już 16 grudnia 2018 r. na placu Wolności.

Przypominamy o zgłoszeniach wystawców. Zachęcamy do udziału sołectwa, stowarzyszenia, instytucje oraz osoby prywatne. Jednym słowem – wszystkich, którzy chcą podzielić się z szerszym gronem odbiorców swoim kunsztem artystycznym, czy też kulinarnym.

Stwórzmy miejsce tętniące życiem, gdzie czuć będzie świąteczną atmosferę. Przy akompaniamencie najpiękniejszych kolęd i pieśni świątecznych przyjemnie będzie oglądać kolorowe stoiska.

Gorąco namawiamy do udziału, ponieważ Jarmarki organizowane w naszej gminie są okazją nie tylko do aktywnego spędzenia czasu wolnego, ale przede wszystkim do zarobku, wymiany doświadczeń i umiejętności.

Organizatorzy zapewniają zgłoszonym wystawcom całość sprzętu potrzebnego do przygotowania stoiska, tj. namiotu, stołów i krzeseł. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących spraw organizacyjnych lub dodatkowego zapotrzebowania na sprzęt, prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem COKiS pod numerem 91 41 44 131, lub mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU (DOC)

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU (PDF)

Organizatorzy

Zaproszenie na 4. Jarmark Bożonarodzeniowy