Szukaj

Boże Narodzenie to piękny czas – czas pojednania. Grudzień to miesiąc radości, spokoju i czasu dla rodziny. Czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci oczekują Mikołaja, stroją domy w świąteczne dekoracje, ubierają choinki. Rodzice przygotowują świąteczne potrawy, by w wigilijny wieczór zasiąść do uroczystej kolacji przy blasku pierwszej gwiazdy.

Organizowane w wielu miejscach na świecie Jarmarki Bożonarodzeniowe są okazją do wspaniałej zabawy. To miejsca, gdzie wystawcy prezentują zwiedzającym wszelkiego rodzaju własne wyroby gastronomiczne, czy też rękodzielnicze. Przechadzając się między straganami można zakupić piękne ozdoby świąteczne, upominki dla najbliższych, a także gotowe produkty na stół wigilijny.

Gmina Cedynia również w tym roku pragnie zorganizować dla mieszkańców oraz gości spoza gminy Jarmark Bożonarodzeniowy, który zaplanowany jest na 16.12.2018 r. na placu Wolności powstanie świąteczna wioska z różnymi stoiskami i atrakcjami dla całych rodzin. Przy dźwiękach kolęd będzie można w spokoju oglądać prace zdolnych wystawców, którzy przyjadą do Cedyni tworzyć świąteczny klimat. Nasz Jarmark to idealne miejsce z możliwością zakupu stroików świątecznych i wszelkiego rodzaju dekoracji oraz ciast, potraw i wielu innych rzeczy związanych z Bożym Narodzeniem.

Organizatorzy pragną zaprosić wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować swój warsztat rzemieślniczy i przyłączyć się do radosnych świątecznych przygotowań. Zapewniamy namioty i stoły, a wszelkie zapotrzebowanie na sprzęt można zgłosić przy wypełnianiu karty zgłoszeniowej.

Stwórzmy na placu Wolności, po raz kolejny, miejsce tętniące życiem – nasze serce gminy. Miejsce, gdzie mieszkańcy i goście spotykają się jak na targu, by zrobić świąteczne zakupy, ale również usiąść i porozmawiać przy gorącej herbacie i cieście.

Wszystkie zgłoszenia z deklaracją udziału prosimy przesyłać mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., składać telefonicznie pod numerem 91 41 44 131 lub dostarczyć osobiście w sekretariacie Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Zachęcamy do udziału!

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU (DOC)

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU (PDF)

Jarmark Bożonarodzeniowy