Szukaj

W dniu dzisiejszym (01.10.2018 r.) w Urzędzie Miejskim w Cedyni Burmistrz Gabriela Kotowicz wraz z Magdaleną Krupińską – Skarbnikiem Gminy podpisały umowę o przyznaniu dofinansowania Gminie Cedynia na realizację zadania pn. „Budowa ogólnodostępnego placu zabaw w Cedyni” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego reprezentowali: Jarosław Rzepa - Wicemarszałek oraz Ryszard Mićko – Członek Zarządu. Całkowita wartość projektu to 51 522,45 zł, a wysokość przyznanego dofinansowania to 32 440,00 zł. W najbliższym czasie na terenie przyszkolnym, w sąsiedztwie przedszkola powstanie plac zabaw przystosowany dla najmłodszych dzieci. Znajdzie się tam sześć urządzeń do zabawy oraz przygotowane zostaną kolejne miejsca do malowania kredą na ścianie (sześć tablic).

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Operacja mająca na celu Poprawę życia mieszkańców poprzez budowę ogólnodostępnego placu zabaw w Cedyni współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego PROW na lata 2014-2020

{gallery}2018/301/{/gallery}