Szukaj

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na spotkanie z partnerami projektu CICPA (Common Initiatives In Conserved and Protected Areas). Tematem spotkania będzie festiwal „Cedynia na okrągło” -  jego historia powstania, sposób finansowania (z jakich środków pomocowych), podział obowiązków pomiędzy partnerami z Polski i z Niemiec.

Poruszone zostaną m. in. tematy barier w budowaniu współpracy, efekty współpracy polsko-niemieckiej w ramach festiwalu i projektach im towarzyszących, sposób zaangażowania społeczności lokalnej np. do ochrony przyrody po obu stronach granicy. W spotkaniu wezmą udział zaproszeni litewscy partnerzy stowarzyszeni wokół projektu CICPA: Dyrekcja Nadmorskiego Parku Regionalnego w Karkle, Starostwo Kretingale, Stowarzyszenie Społeczności w Karkle, Dom Kultury w Kretingale, EUCC Baltic Office, Parafia Ewangelicko-Luterańska w Karkle.

Ze strony polskiej przedstawiciele Niezależnego Cedyńskiego Towarzystwa Wędkarskiego „Miętus”, Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Serdecznie zapraszamy aktywnych mieszkańców gminy Cedynia i przedstawicieli organizacji pozarządowych. Spotkanie odbędzie się 28.09.2018 o godz. 17.30 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Cedyni.