Szukaj

Festiwal Cedynia na okrągło to wspaniałe miejsce do zabaw dla dzieci. Z roku na rok przybywa nie tylko wystawców, ale także atrakcji. Tegoroczny Festiwal obfitował będzie w warsztaty tematyczne, np. tworzenie kukiełek czy też wspólne gotowanie.

Od godzin porannych funkcjonować będzie również podwórko animacyjne dla najmłodszych oraz „Cyrk na kółkach”. O godzinie 11.00 odbędzie się spektakl pt. „Ufo w lesie” przygotowany przez Teatr Rozmaitości Gwitajcie. Bohaterem tej bajki będzie Ufobrudek, niezbyt sympatyczny przybysz z odległej planety, który ląduje w samym środku lasu z misją pozbycia się śmieci. Jego zamiary skutecznie udaremniają zwierzątka leśne, które poprzez zabawę i wesołe piosenki pokazują niezwykłemu gościowi jak można wykorzystać zużyte opakowania. Ufobrudek z pomocą swoich nowych przyjaciół poznaje walory odnawialnych materiałów i szczęśliwy wraca na swą ojczystą planetę.

Ten edukacyjny spektakl uczy dzieci segregacji śmieci i recyklingu.

Teatr Gwitajcie już niejednokrotnie gościł w Cedyni, dając mieszkańcom wspaniałą rozrywkę. Artyści teatru występują zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Po spektaklu „Ufo w lesie” odbędą się animacje przygotowane przez artystów.

Zapraszamy rodziców z dziećmi do wzięcia udziału w Festiwalu.

Na każdego czekać będzie coś dobrego.

Spektakl dla dzieci podczas festiwalu