Szukaj

Ochotnicza Straż Pożarna w Moryniu wraz z Zarządem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Gryfinie ma zaszczyt zaprosić na II Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Powiatu Gryfińskiego.

W niedzielę 16.09.2018 r. na stadionie sportowym przy ulicy Odrzańskiej w Moryniu do rywalizacji o miano najlepszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej stanie 170 uczestników z całego powiatu. Zawody zostaną rozegrane w 5 konkurencjach. Punktualnie o 10:00 odbędzie się pierwszy ze startów.

W trakcie zawodów zrealizowany zostanie projekt pod nazwą „Animator życia społecznego na obszarach wiejskich – OSP” który swoim programem obejmuje szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, wykłady na temat wolontariatu jako podstawowej formie działalności OSP a także roli członków OSP w integracji środowisk lokalnych. Współorganizatorem tego wydarzenia jest Oddział Wykonawczy ZOSP RP Woj. Zachodniopomorskiego oraz Pomorze Zachodnie na czele z Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego Olgierdem Geblewiczem, który objął patronat honorowy nad wydarzeniem.

Zawody zostały dofinansowane w ramach programu „Społecznik” którego beneficjentem jest Ochotnicza Straż Pożarna w Moryniu, a fundatorem pucharów jest Starosto Powiatowe w Gryfinie.

Organizatorzy, Partnerzy

    Starostwo Powiatowe w Gryfinie
    Oddział Wykonawczy ZOSP RP Woj. Zachodniopomorskiego
    Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gryfinie
    Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz
    Pomorze Zachodnie
    Burmistrz Miasta i Gminy Moryń
    Program Społecznik 2018
    Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego
    Ochotnicza Straż Pożarna w Moryniu

Serdecznie Zapraszamy