Szukaj

Spotkanie informacyjne w Pyrzycach pn.  "Środki unijne na szkolenia nauczycieli i wyposażenie pracowni komputerowych dla JST i ich stowarzyszeń."

Informacje o spotkaniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. Środki unijne na szkolenia nauczycieli i wyposażenie pracowni komputerowych dla JST i ich stowarzyszeń., które odbędzie się 31 lipca 2018 r. w godz. 10:00 – 12:30 w Starostwie Powiatowym w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, sala nr 209.
Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30 lipca 2018 r.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń.
Uwaga! W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę.

Kiedy?
31.07.2018 r.
10:00 – 12:30

Gdzie?
Starostwo Powiatowe w Pyrzycach
ul. Lipiańska 4
74-200 Pyrzyce
sala nr 209

Dla kogo?
Spotkanie skierowane jest do jednostek samorządu terytorialnego i ich stowarzyszeń, stowarzyszeń, uniwersytetów trzeciego wieku zainteresowanych pozyskaniem środków na rozwoju kompetencji nauczycieli w zakresie wykorzystania narzędzi TIK w procesie kształcenia.

Program Spotkania

10:00 - 10:15 - Rejestracja Uczestników
10:15 – 10:30 - Przedstawienie Sieci PIFE i Funduszy Europejskich na lata 2014-2020
10:30 – 12:00 – Przedstawienie zasad konkursu, możliwości aplikowania oraz obszarów wsparcia w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych
12:00 – 12:30 - Sesja  pytań i odpowiedzi / konsultacje indywidualne

Organizator spotkania
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach
ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy:
•    konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
•    publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
•    udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.

Spotkanie informacyjne w Pyrzycach