Szukaj

Już w piątek - „Zróbmy coś razem 2!”

W gminie Cedynia trwają KONSULTACJE SPOŁECZNE Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Cedynia na lata 2017-2023. Poniżej zamieszczamy plakat informujący o wydarzeniach w formie otwartych spotkań warsztatów dla mieszkańców.

Przypominamy, że trwałe i efektywne zaangażowanie całych społeczności lokalnych, ich reprezentantów, organizacji pozarządowych i innych, różnego rodzaju formalnych i nieformalnych, indywidualnych i zbiorowych interesariuszy jest naczelną zasadą procesu rewitalizacji, prowadzonego zgodnie z wymogami dokumentów programowych. Dlatego zachęcamy Państwa do aktywnego wzięcia udziału w konsultacjach społecznych nad Lokalnym Programem Rewitalizacji Gminy Cedynia.

Kolejne spotkanie odbędzie się już w piątek 07 lipca br., zaczynamy o godzinie 16:00 przed budynkiem COKIS, plac Wolności 4. „Zróbmy coś razem 2!” to akcja celem której będzie wyposażenie w samodzielnie wykonane meble „kawiarenki sąsiedzkiej” i jej upiększenie.

Zaplanowano również atrakcje dla rodzin z dziećmi. W „Cedyńskich pierożkach” będzie animator dla dzieci wraz z którym dzieci będą mogły stworzyć figurki gipsowe, upiec przeróżne słodkości, wykonać ozdoby, które upiększą później „kawiarenkę sąsiedzką”.

Każdy kto dołoży do akcji coś od siebie otrzyma symboliczną, cedyńską, bitą monetę.

Podczas wydarzenia uruchomiony zostanie punkt konsultacyjny w którym każdy będzie mógł przedstawić swoje opinie, uwagi i propozycje na przygotowanych formularzach lub zgłaszać je osobie prowadzącej konsultacje i obsługującej punkt konsultacyjny,

IM NAS WIĘCEJ TYM LEPIEJ. ZRÓBMY COŚ RAZEM PO RAZ KOLEJNY !

Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Cedyni, pl. Wolności 1, pok. nr 8, tel. (091) 43-17-826 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Już w piątek - „Zróbmy coś razem 2!”

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia