Szukaj

O rewitalizacji w 7 nr Cedynia na okrągło

Ukazał się kolejny numer Biuletynu Informacyjnego Miasta i Gminy Cedynia „Cedynia na okrągło”(http://cedynia.pl/19-galerie-i-multimedia/757-cedynia-na-okraglo-nr-7). Znajduje się w nim artykuł o „Programie rewitalizacji gminy Cedynia”.

Przypominamy, że do piątku 07 kwietnia 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Cedyni pok. nr 8 oraz sołtysów w poszczególnych sołectwach można wypełnić kwestionariusz ankiety.

Ankieta jest również dostępna online (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJtuI1rwULeufzHMlAeiXuOg2ZMUFyABJHLmVUWPejjAB9Gg/viewform).

Dodatkowo w niedzielę, 09 kwietnia br. podczas Jarmarku Wielkanocnego który odbędzie się przy placu Wolności w Cedyni w godzinach 13.00 - 15.00 w punkcie Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu będzie można uzyskać informacje nt. programu rewitalizacji gminy Cedynia oraz wypełnić ww. ankietę, której wyniki posłużą do identyfikacji obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji w gminie Cedynia.

Serdecznie zapraszamy Państwa do aktywnego wzięcia udziału w pracach nad Lokalnym Programem Rewitalizacji Gminy Cedynia.

O rewitalizacji w 7 nr Cedynia na okrągło

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia