Szukaj

VIII Sesja Rady Miejskiej w Cedyni

VIII Sesja Rady Miejskiej w Cedyni odbędzie się 11 czerwca 2019 r. (wtorek) o godzinie 13.00, w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Cedyni, Plac Wolności nr 1.

Informacja

Osoby niepełnosprawne, które chciałyby zagłosować w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r., w sprawie przewozu mogą kontaktować się pod nr tel. 508 978 025.

Wsparcie na rozwój obszarów wiejskich

Unijne dofinansowanie trafi do gminy Cedynia, która przebuduje 300 m odcinek ulicy Willowej. Przebudowa drogi wewnętrznej, co za tym idzie podniesienie parametrów technicznych pozwoli na zaliczenie jej do kategorii dróg gminnych.

Zachodniopomorski Program Antysmogowy

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w Cedyni z wicemarszałkiem województwa zachodniopomorskiego Jarosławem Rzepą - Zachodniopomorski Program Antysmogowy – termomodernizacja budynków mieszkalnych wraz z wymianą źródeł ciepła.

VII Sesja Rady Miejskiej w Cedyni

VII Sesja Rady Miejskiej w Cedyni odbędzie się 30 maja 2019 r. (czwartek) o godzinie 10.00, w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Cedyni, Plac Wolności nr 1.

Spotkanie informacyjne w Pyrzycach

W  dniu 17 maja 2019 r. zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym pn. Zachodniopomorski Program Antysmogowy – termomodernizacja budynków mieszkalnych wraz z wymianą źródeł ciepła.

Komunikat ZGDO - przypomnienie

Zgodnie z §1 pkt 1 uchwały Nr 2/2019 Zgromadzenia Związku Gmin Dolnej Odry z dnia 7 stycznia 2019 r. w sprawie określenia terminu wprowadzenia obowiązku oznakowania pojemników (Dz. Urz. Woj. Zachodniopomorskiego z 2019 roku, poz. 866) właściciel nieruchomości jest zobowiązany oznakować pojemniki w których gromadzone są odpady.

Podpisanie umowy na remont wieży widokowej

21.05.2019 r. w Muzeum Regionalnym w Cedyni, Adam Zarzycki - Burmistrz Cedyni wraz z Magdaleną Krupińską – Skarbnikiem Gminy podpisali umowę o przyznaniu dofinansowania Gminie Cedynia na realizację zadania pn. „Remont wieży widokowej w Cedyni” w ramach działania 9.3  Wspieranie rewitalizacji fizycznej, gospodarczej i społecznej ubogich społeczności i obszarów miejskich i wiejskich, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Targi Inkontakt 2019

Już po raz 15. Miasto Schwedt i Związek Przedsiębiorców Regionu Uckermark organizują dwudniowe targi INKONTAKT, w których uczestniczy wielu wystawców z Polski i Niemiec . W wydarzeniu udział mogą  wziąć firmy i przedsiębiorstwa różnych branż oraz stowarzyszenia. Organizatorzy zapewniają bogaty program kulturalny, w tym występy artystyczne grup z Polski.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia