Szukaj

Pasowanie na czytelnika

Uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników Biblioteki Szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni. Podczas pierwszej części uroczystości dzieci złożyły przysięgę, którą  następnie  osobiście podpisały swoim imieniem.

Pani bibliotekarka najpiękniejszą książką  z biblioteki szkolnej uroczyście pasowała każdego ucznia na czytelnika. Uczniowie wysłuchali opowiadania „ Mama Mu wchodzi na drzewo” Jujji Wieslander . W następnej części dzieci podzieliły się swoją widzą na temat poszanowania książek i dowiedziały się jakie panują zasady korzystania z biblioteki. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało  piękną zakładkę do książek.

Mamy nadzieję, że teraz każdy pierwszoklasista będzie chętnie odwiedzał bibliotekę szkolną  i rozbudzi w sobie zamiłowanie do książek  oraz chęci do poznawania nowych bohaterów literackich.

Więcej zdjęć na stronie szkoły: http://spcedynia.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=655#gallery/655

Pasowanie na czytelnika

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia