Szukaj

Spotkanie Wigilijne w Piasku

W podniosłym, świątecznym nastroju, przy blasku choinkowych światełek, zebraliśmy się 20 grudnia, by w ten piękny czas oczekiwania na Dzieciątko Jezus złożyć sobie najserdeczniejsze życzenia, spotkać się przy wigilijnym stole i obejrzeć jasełka w wykonaniu naszych wspaniałych artystów.

W radosny nastrój wprowadziły nas diabelsko-anielskie przekomarzania się przy stajence, które przybliżyły pokrótce nieco ubarwioną historię narodzin Pana. Humorystyczne dialogi i sceny, niekoniecznie oddające realia tamtych czasów, spowodowały, że widzowie nie mieli innego wyjścia, jak śmiać się i bić brawo.

Po udanych występach wszyscy zaproszeni goście wraz z pracownikami szkoły usiedli do wigilijnego stołu, by kosztując świątecznych potraw, w miłej atmosferze zacieśniać więzi sympatii.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone chwile i życzymy w nadchodzącym roku jeszcze więcej okazji do tak miłych spotkań.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia