Szukaj

Przerwę mamy, więc czytamy. Bijemy rekord w czytaniu na przerwie

 W ramach Tygodnia Bibliotek Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni wraz z Biblioteką Miejską 15 maja 2019 r. o godzinie 10.50 po raz pierwszy wziął udział w IV ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie. Akcja realizowana jest w ramach kampanii społecznej Cała Polska Czyta Dzieciom.

Cedyńskie przedszkolaki na sportowej imprezie w Bad Freienwalde

„Cudem nie jest to, że skończyłem. Cudem jest to, że się odważyłem zacząć" - takim mottem można podsumować udział dzieci z grupy „Słoneczek” z Przedszkola Miejskiego w Cedyni w XVIII Halowej Olimpiadzie Przedszkoli w Bad Freienwde.

Światowy Dzień Poezji

21 marca obchodzony jest Światowy Dzień Poezji ustanowiony przez UNESCO w 1999 r. Z tej okazji uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni pod opieką pań z biblioteki szkolnej i miejskiej ruszyli do mieszkańców i instytucji propagować poezję. Wręczyli przygotowane na ten dzień zakładki do książek z wierszami. Przeprowadzili również ankietę na temat wiosny.

Mały Konkurs Recytatorski

Dnia 05.03.2019 r. w Bibliotece Miejskiej w Cedyni odbył się gminny przegląd Małego Konkursu Recytatorskiego, którego organizatorem był Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu. Konkurs odbył się w 3 kategoriach klas: I-III, IV-VI, VII-VIII i gimnazja.

Sukces cedyńskich uczniów na powiatowych eliminacjach OMTTK

Drużyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni w składzie: Filip Felsztyński, Roksana Borucka i Julia Jędrzejek zajęła drugie miejsce w eliminacjach powiatowych 47. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego, które zorganizowano w sobotę 9 marca 2019 r. w Gryfinie. Naszych uczniów przygotowywała nauczycielka Justyna Kozakiewicz.

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego informuje, że składanie wniosków o przyjęcie dziecka do Przedszkola Miejskiego w Cedyni lub oddziału przedszkolnego w szkole na rok 2019/2020 trwa od 1 marca do 26 marca 2019 r. Zapisy dzieci do klas I szkoły podstawowej na rok szkolny 2019/2020 będą trwały od 1 marca do 26 marca 2019 r.

Gminne eliminacje turnieju „Młodzież zapobiega pożarom”

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni oraz Szkoły Podstawowej w Piasku 12 marca 2019 r. wzięli udział w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Stypendium za wybitne osiągnięcia

Podczas IV Sesji Rady Miejskiej w Cedyni Burmistrz Cedyni Adam Zarzycki oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Głowniak nagrodzili stypendiami uczniów za wybitne wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe.

Pasowanie na czytelnika

Uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników Biblioteki Szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni. Podczas pierwszej części uroczystości dzieci złożyły przysięgę, którą  następnie  osobiście podpisały swoim imieniem.

Sukces cedyńskiej szkoły w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego

Przedstawiciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni 18 lutego 2019 r. wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie. Z przyjemnością ogłaszamy, że zespół w składzie: Weronika Nieścioruk, Szymon Portkowski oraz Zuzanna Kruszyńska zajęli PIERWSZE miejsce! Rywalizowali z uczniami z Chojny, Brwic, Stołecznej, Widuchowej i Nawodnej. Rozwiązywali zadania sprawdzające znajomość języka angielskiego.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia