Szukaj

Warsztaty "Artystyczna książka"

Gmina Cedynia oraz Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na warsztaty "Artystyczna książka" prowadzone przez Dorotę Tołłoczko–Femerling.

Warsztaty są organizowane w ramach projektu pn. „Partycypacyjne opracowanie Programu Rewitalizacji Gminy Cedynia – Rewitalizacja centrum miasta”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014- 2020.

18-19.05.2017 (czwartek, piątek)
02.06.2017 (piątek)
godz. 16:00–20:00
świetlica „Tęcza”
plac Wolności 4, Cedynia

Warsztaty dla dzieci będą próbą wspólnego stworzenia własnego i emocjonalnego wizerunku miasta w oparciu o wybrane obiekty architektoniczne i miejsca charakterystyczne Cedyni. Pojedyncze realizacje spróbujemy wraz z uczestnikami warsztatów złożyć w jedną całość tak by stanowiły swoisty rodzaj przewodnika po miejscach ważnych dla małych mieszkańców jak i dużych.

Dorota Tołłoczko-Femerling
Ukończyła Wyższą Szkołę Sztuki Użytkowej w Szczecinie. W swojej pracy magisterskiej połączyła grafikę projektową i rzeźbę. Od 2010 pracuje w Pracowni Rzeźby i Transformacji Cyfrowych na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie. Zajmuje się rzeźbą i działaniami przestrzennymi. Zajmuje się również organizowaniem i kuratorstwem wystaw. W latach 2011-16 była kuratorką Galerii Rektorskiej Akademii Sztuki w Szczecinie (wraz z Małgorzatą Kopczyńską).

Warsztaty

 

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia