Szukaj

Dni Cedyni już w ten weekend!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych historią naszego regionu na VII Polsko-Niemiecką  Konferencję Naukową poświęconą zagadnieniom związanym z początkami państwa polskiego. Konferencja odbędzie się w Hotelu Klasztor Cedynia od godziny 10.45. Zapraszamy chętnych do przyjścia chwilę wcześniej, aby móc jeszcze dokonać rejestracji uczestników.

O godzinie 17 odbędzie się uroczyste otwarcie Dni Cedyni na cedyńskim amfiteatrze. Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz przywita gości i wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Cedyni Krzysztofem Nowakiem oraz dyrektorem COKiS Andrzejem Łazowskim wręczą pamiątkowe dyplomy i nagrody najlepszym uczniom i sportowcom oraz ich rodzicom. Odbędzie się również uroczyste nadanie tytułu Zasłużonego dla Gminy Cedynia osobom, które miały znaczny wpływ na rozwój naszej gminy.

Od godziny 18.30 rozpoczyna się blok koncertowy. Zagrają dla nas gwiazdy muzyki Disco-Polo takie jak Kubas, Endrju, Coolers, B-Qll.  Niesamowita dawka endorfin gwarantowana.

Wyjątkowym wydarzeniem będzie obecność Radia Szczecin podczas Dni Cedyni. Od godzin porannych prowadzone będą dwie audycje: Aktywna sobota oraz Świat jest piękny! Audycje będą prowadzone z polany pod Górą Czcibora, w miejscu gdzie odbywał się będzie Piknik Paralotniowy oraz warsztaty rzemiosła historycznego.

Radio Szczecin pojawi się również na amfiteatrze, promując naszą imprezę.

Przypominamy o Biegu do Orła, który odbędzie się w niedzielę o godzinie 11.00. Zachęcamy do sprawdzenia swojej kondycji w tym biegu przełajowym. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Dni Cedyni objęte są Honorowym Patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, z czego jesteśmy dumni, jako organizatorzy i mieszkańcy tej gminy. Jest nam niezmiernie miło, że nasze działania doceniane są na forum ogólnopolskim.

Spotkajmy się podczas Dni Cedyni 2018! Już w ten weekend na amfiteatrze w Cedyni i pod Górą Czcibora.

Plakat

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia