Szukaj

Piknik Paralotniowy podczas Dni Cedyni

Dni Cedyni – święto naszego miasta, są wydarzeniem, podczas którego mieszają się kultury, obyczaje i epoki. Kojarzą się one z historią, rekonstrukcją epoki wczesnego średniowiecza, wioską średniowieczną na polanie pod Góra Czcibora, gdzie miłośnicy historii zajmują się przedstawieniem życia ludu sprzed 1000 lat.

W tym roku organizatorzy proponują Państwu coś niepowtarzalnego. Z okazji Dni Cedyni 2018 odbędzie się 1. Piknik Paralotniowy na Dzikim Zachodzie Polski. Zapraszamy na polanę, która znajduje się naprzeciwko Góry Czcibora.

W programie Pikniki Paralotniowego znajduje się mnóstwo atrakcji dla całych rodzin i miłośników tego sportu. Profesjonaliści w dziedzinie latania poprowadzą warsztaty paralotniowe i wprowadzą chętnych w świat latania.

Zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć dziesiątki kolorowych skrzydeł postawionych na wietrze w jednym czasie. Uczestnicy „uskrzydlą Cedynię”.

Na Pikniku zjawi się wielu znamienitych gości, między innymi wielokrotny Mistrz Świata Wojtek Bógdał.

Mistrz Świata Wojtek Bógdał

Podczas imprezy trwał będzie konkurs na Najlepiej Przebranego Uczestnika Pikniku na Dzikim Zachodzie. Konkurs odbędzie się w kategoriach dorosłych i dzieci. Organizatorzy przewidzieli wartościowe nagrody!

Każdy chętny będzie mógł wykupić lot, wzbić się w powietrze z profesjonalnymi pilotami i zobaczyć piękno cedyńskich ziem z lotu ptaka.

Wieczorem organizowane będzie ognisko integracyjne z wieloma atrakcjami dla uczestników.

Podczas trwania Pikniku organizatorzy zapewniają mnóstwo animacji dla całych rodzin.

Zapraszamy na 1. Piknik Paralotniowy na Dzikim Zachodzie Polski już 22-24 czerwca. 3 dni nieustannych wrażeń pod Górą Czcibora dla miłośników historii i sportów ekstremalnych.

Zapraszamy do zapoznania się z programem:

Piknik Paralotniowy podczas Dni Cedyni

Piknik Paralotniowy podczas Dni Cedyni

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia