Szukaj

Tydzień Bibliotek

Hasłem Tygodnia Bibliotek 2018 jest „(DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA”. Co roku Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje, w dniach 8-15 maja, Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie, jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza i zainteresowania książką szerokich kręgów społeczeństwa.

W ramach Cedyńskiego Tygodnia Bibliotek, Biblioteka Miejska we współpracy z Biblioteką Szkolną przygotowały warsztaty i spotkania dla dzieci i młodzieży. W Bibliotece Miejskiej odbędzie się również kiermasz z książki.

W dniu 8.05.2018 w ramach Cedyńskiego Tygodnia Bibliotek odwiedzą nasz znani pisarze-maryniści, kapitan żeglugi wielkiej Eugeniusz Andrzej Daszkowski i kapitan żeglugi wielkiej Włodzimierz Grycner. O godzinie 11:00 zostanie zorganizowane spotkanie z cedyńską młodzieżą. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na spotkanie.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia