Szukaj

Majówka - komunikat

Z okazji zbliżającej się „majówki” i związanych z nią świąt narodowych pragniemy przedstawić Państwu plan obchodów tych szczególnych dni.

1 maja (wtorek)
Jest to Święto Pracy. W ramach współpracy polsko – niemieckiej zapraszamy do wzięcia udziału w wyjeździe do Bad Freienwalde na organizowany tam „Festiwal na dworcu”. Będzie to festiwal historyczny, podczas którego zwiedzający będą mogli cofnąć się w czasie i poznać zwyczaje przodków. Podobnie jak na naszym Festiwalu Cedynia na Okrągło, zaprezentują się wystawcy, którzy przedstawia swój warsztat rękodzielniczy. W programie będzie również zwiedzanie miasta oraz możliwość przejazdu koleją.

Wyjazd z Cedyni planowany na godzinę 13.00, powrót o godzinie 17.00.

Zachęcamy do udziału sołectwa, stowarzyszenia i inne grupy, które chciałyby się zaprezentować po drugiej stronie Odry.

Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu pod numerem telefonu 91 4 144 131 lub adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia