Szukaj

Warsztaty poświęcone architekturze krajobrazu

Kluczowym aspektem rozwoju cywilizacyjnego na przestrzeni wieków od zawsze była architektura krajobrazu. Obecna jest ona w naszym życiu codziennym niemal na każdym kroku. Kwiaty, drzewa, parki, skwery, wszystko to dziś zaliczamy do otaczającej nas architektury krajobrazu. Wszelaka roślinność, jak i ogólne tereny zieleni są potrzebne do funkcjonowania życia na ziemi.

W związku z tym Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z gminy Cedynia, na warsztaty poświęcone architekturze krajobrazu, które odbędą się 14.04.2018 (sobota), o godzinie 16:00 w Świetlicy Osiedlowej w Cedyni. Spotkanie poprowadzi pani Anna Jońca - doświadczony architekt i nauczyciel przedmiotów związanych z architekturą krajobrazu.

Spotkanie to będzie okazją do wspólnego zastanowienia się, jakie kwiaty mogą być symbolem Cedyni – tak jak na przykład krokusy są symbolem Szczecina. W tym roku startuje trzecia edycja konkursu pn. „Kwiatami Cedynię upiększamy” - będzie to doskonały czas na to, aby w ogrodach mieszkańców gminy pojawiły się najpiękniejsze kompozycje, z których Jury wybierze najlepsze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Warsztaty poświęcone architekturze krajobrazu

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia