Szukaj

Zaproszenie na Jarmark Wielkanocny

Święta Wielkanocne to radosny czas. Każdy z nas z uśmiechem na twarzy, z radością w sercu oczekuje na Zmartwychwstanie Jezusa. Przygotowując się na to wydarzenie tworzymy kolorowe palmy, piękne i wyjątkowe pisanki, stroimy nasze domy, a nadchodząca wielkimi krokami wiosna sprzyja tym przygotowaniom. We wszystkich domach krzątają się mieszkańcy robiąc wiosenne porządki – każdy chce pożegnać zimę i powitać nową, cieplejszą porę roku.

Tradycyjnie, już po raz czwarty, w Cedyni odbywać się będzie Jarmark Wielkanocny. Organizatorzy zapraszają nie tylko mieszkańców, ale również wystawców, rękodzielników, sołectwa oraz wszelkiego rodzaju podmioty, aby zaprezentowały swoje zdolności artystyczne, czy też kulinarne. Mamy nadzieję, że i w tym roku plac Wolności będzie tętnił życiem i kolorami. Namawiamy do tego, aby zaprezentować produkty związane ze świętami Wielkiej Nocy.

Zapraszamy wszystkich na plac Wolności już 25 marca 2018 roku o godzinie 12.30. Zachęcamy do spędzenia nadchodzącej Niedzieli Palmowej wśród mieszkańców gminy i wszystkich gości. Będzie to niepowtarzalna okazja do zakupu wyrobów związanych z Wielkanocą i podziwiania pracy lokalnych wystawców.

A tak było w poprzednim roku!

Do zobaczenia!

Zaproszenie na Jarmark Wielkanocny

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia