Szukaj

Zagrajmy razem po raz 26.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w tym roku po raz 26. I tym razem zbierzemy się na placu Wolności w niedzielę, 14 stycznia o godzinie 15.00, aby wspólnymi siłami dołożyć grosz do grosza i kwestować na szczytny cel.

W tym roku Orkiestra gra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Pomóżmy i my. Każdy może dołożyć swoją cegiełkę, która dodana do całej akcji pozwoli na to, żeby nowo narodzone dzieci poznały czym jest życie na tym świecie – życie pełne sił, radości i beztroski.

O godzinie 15.00 rusza blok koncertowy. Dla Wielkiej Orkiestry zagra wielu artystów, między innymi zespół Jutrzenka, Kalimera, artyści COKiS, Wanessa Zagórska, kapela Rewir oraz Maciej Mazur – finalista 5. edycji programu Idol.

Między występami prowadzone będą licytacje przedmiotów i voucherów przekazanych przez darczyńców na rzecz Orkiestry, a przez cały czas trwania imprezy działać będzie loteria fantowa. Cały dochód z licytacji i fantów przekazany zostanie na rzecz pomocy noworodkom. Na loterii znajdzie się mnóstwo ciekawych gadżetów, a w licytacji będzie można zgarnąć takie skarby jak np. voucher na badanie kardiologiczne, voucher na usługi stomatologiczne, vouchery na usługi fryzjerskie, kosmetyczne, samochodowe i wiele wiele innych.

Ciekawym punktem programu będzie warsztat prowadzony przez Norberta Pająka, który opowie o swojej pasji, jaką jest paralotniarstwo. Wraz ze swoimi przyjaciółmi zaprezentuje sprzęt do latania oraz zdradzi tajniki przygotowania do lotów.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza zaprezentuje widowni pokaz pierwszej pomocy oraz sprzęt, jakiego używają podczas zawodów i podczas akcji.

Ci młodzi ludzie są przykładem na to, że pasja jest ważnym aspektem w życiu każdego z nas, a chęć niesienia pomocy to szczytny cel. To właśnie tacy ludzie zasługują na miano bohaterów. My wszyscy stańmy się bohaterami tego wieczoru. Dołóżmy wszelkich starań, aby Orkiestra zagrała w Cedyni tak, jak jeszcze nigdy dotąd.

Do zobaczenia na placu Wolności! Się  ma !

Zagrajmy razem po raz 26.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia