Szukaj

Podniebny lot motoparalotnią

Norbert Pająk mieszka w Cedyni od urodzenia. Swoje marzenia o lataniu zaczął spełniać w 2013 roku,  kiedy to ukończył kurs paralotniarski. Od tamtej pory lata w każdej wolnej chwili. Wspólnie z takimi jak on – zapalonymi pilotami paralotniowymi z okolic Cedyni, stworzyli grupę miłośników paralotniarstwa „Motoparalotnie nad Odrą”. Od tamtej pory nad naszą gminą można często obserwować kilka, kilkanaście kolorowych skrzydeł lecących wspólnie.

Pasją Norberta jest również fotografia. Wybierając się na lot zawsze zabiera ze sobą aparat fotograficzny, żeby uwiecznić piękny krajobraz naszej gminy. Efekty w postaci niezwykłych zdjęć udostępnia na swoim profilu społecznościowym.

Kolejnym etapem w rozwoju pasji związanej z lataniem było uzyskanie licencji na wykonywanie lotów w tandemie. Wiosną 2018 roku Norbert Pająk  planuje rozpoczęcie lotów z pasażerami - każdy będzie mógł dotknąć chmur, zobaczyć naszą gminę z trochę wyższej perspektywy oraz poczuć piękno i wolność latania. Wszystkich zainteresowanych wspólnym lotem zapraszamy na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2018, podczas którego  będzie można wylicytować 2 vouchery na podniebny lot motoparalotnią w trakcie Dni Cedyni 2018.

Podniebny lot motoparalotnią

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia