Szukaj

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 17 grudnia 2017 r. na placu Wolności w Cedyni. Sprawmy, aby ten magiczny czas był jeszcze bardziej wyjątkowy i przygotujmy wspólnie piękną wioskę bożonarodzeniową.

Zachęcamy do udziału wszystkich artystów i rękodzielników, którzy chcieliby zaprezentować swój warsztat. To doskonała okazja do integracji mieszkańców oraz gości spoza gminy, jak również szansa na promocję swojej marki. Stwórzmy klimat Bożego Narodzenia poprzez prezentację ozdób świątecznych, choinek oraz degustację wigilijnych potraw.

Organizatorzy zapewniają prąd, stoły, krzesła oraz namioty. Prosimy o deklarację zapotrzebowania w zgłoszeniu, które znajduje się w załączniku.

Zgłoszenia osobiste lub nadsyłane za pośrednictwem poczty e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  przyjmujemy do dnia 11 grudnia 2017.

Wszelkie informacje dodatkowe uzyskają Państwo pod numerem telefonu 91 41 44 131.

GALERIA 2016

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU w JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia