Szukaj

BIEG DO ORŁA 2015

BIEG DO ORŁA 2015 o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Cedyni - Krzysztofa Nowaka
sobota 20 czerwca 2015r.
Start : godz. 12.00

Miejsce:
Polana pod Górą Czcibora przy drodze wojewódzkiej nr 124. pomiędzy Cedynią a Osinowem Dolnym / woj. zachodniopomorskie.

Bieg do orła 2015 o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Cedyni - Krzysztofa Nowaka, to bieg terenowy od podnóża góry Czcibora do pomnika orła na jej szczycie.

Jak co roku wydarzenie to odbędzie się w czasie Dni Cedyni, czyli święta miasta i 1043 rocznicy Bitwy pod Cedynią. Wydarzenie to ma na celu zarówno promocję sportu i zdrowego trybu życia, jak również ukazanie lokalnych walorów turystycznych.
W celu dotarcia do szerszej grupy wiekowej, trasa tegorocznego biegu została znacznie skrócona, jednak nadal będzie ona wyzwaniem dla uczestników. Start biegu będzie miał miejsce u stóp Góry Czcibora, zaś meta na jej szczycie tuż obok pomnika orła. Ten dość krótki odcinek, może się okazać nie lada wyzwaniem dla uczestników, zwłaszcza, że będą oni musieli udać się na jej szczyt po trudnym, trawiastym i stromym wzniesieniu. Tegoroczny bieg zakłada uczestnictwo trzech grup wiekowych. Pierwsza z nich to uczestnicy od 6 do 10 roku życia, druga od 10 do 16, a trzecia to wszyscy chętni uczestnicy powyżej 16 roku życia. Żadna z grup nie zakłada podziału ze względu na płeć.

Zgłoszenia uczestnictwa będą rozdawane przez organizatora na godzinę przed rozpoczęciem konkurencji i będzie mógł w niej wziąć udział każdy chętny, spełniający warunki zawarte w regulaminie.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia