Szukaj

Mobilny Instytut Kultury ON THE ROAD!

Nasz wielofunkcyjny, mobilny kontener po rozłożeniu działa jak scena, galeria, kino. Zanim jednak się przekształci stanowi doskonały środek transportu dla kulturalnych zdarzeń. To do niego właśnie pakujemy sprzęt nagłośnieniowy, rekwizyty czy w końcu polski dizajn, aby w chwilę później cieszyć się wystawą tegoż.

Bieg do Orła 2019

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych na Bieg do Orła o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Cedyni Piotra Głowniaka, który odbędzie się w niedzielę 23 czerwca 2019. Startujemy o godz. 10:00 spod polany Góry Czcibora. Zgłoszenia można składać w sekretariacie Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 18:00, drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w dniu biegu od godz. 09:00.

"Radostów bawi się razem"

Dnia 1 czerwca 2019 w miejscowości Radostów z okazji Dnia Dziecka odbył się Festyn „Radostów bawi się razem”. Festyn zaczął się od Turnieju Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Cedyni, który odbył się w dwóch kategoriach: dzieci i dorośli.

Świętowanie w Łukowicach

Dnia 25.05.2019 roku na świetlicy w Łukowicach odbyło się spotkanie z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Dzieci przygotowały każdej mamie na to spotkanie miły upominek w postaci zrobionego własnoręcznie kwiatka, natomiast mamy świętowały swój dzień przy słodkim poczęstunku, herbacie i kawie. Zrobiliśmy również ognisko gdzie piekliśmy kiełbaski i spędzaliśmy wspólnie czas podczas zabawy na świeżym powietrzu. Dziękujemy mamom za ich przybycie.

„Czytanie na dywanie”

Wraz ze słonkiem do biblioteki zawitały przedszkolaki na kolejne spotkanie. Dzieci wysłuchały opowieści K. Hall i I. Arsenault pt. „Pszczółka”, która opowiadała o tym, jak powstaje miód i jak wygląda życie pszczół. Dzięki uprzejmości Pana Wojciecha Fedorowskiego dzieci mogły zobaczyć z bliska prawdziwy ul.

Wystawa w Muzeum Regionalnym

Szukasz idealnego prezentu dla bliskich? Chcesz zaskoczyć kogoś podarunkiem? Mamy coś dla ciebie! Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu wraz z Muzeum Regionalnym w Cedyni serdecznie zapraszają na otwarcie wernisażu oraz wystawy sprzedażowej Pani Ewy Szymczyńskiej.

Dzień Matki - relacja

Dnia 22 maja 2019 w świetlicy osiedlowej w Cedyni odbyło się spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Na tę okoliczność świetlica została odpowiednio udekorowana co nadało odświętnego klimatu. Tego dnia świetlicę odwiedziły mamy z naszej gminy, by uczcić swoje święto.

Festyn w Radostowie z okazji Dnia Dziecka

„Radostów Bawi się Razem” pod takim hasłem Sołtys wraz z Radą Sołecką Radostowa, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu, Gmina Cedynia oraz Stowarzyszenie Dla Gminy Cedynia zapraszają  wszystkie dzieci z Radostowa na festyn z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. gry i zabawy dla dzieci, występy artystyczne oraz Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Cedyni.

Dzień Dziecka w Cedyni

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni, Gmina Cedynia oraz Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają wszystkie dzieci na Dzień Dziecka, który odbędzie się 31 maja przy Orliku w Cedyni. Zaczynamy od godz. 10:00. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. malowanie twarzy oraz konkursy z nagrodami.

Zajęcia w świetlicy "Tęcza"

Babeczki, serduszka z włóczki, gry terenowe. Tak w minionym tygodniu upłynął nam czas w świetlicy „Tęcza”. Wyruszyliśmy także w podróż w przyszłość, gdzie przeżyliśmy spotkanie z wielorybami na dnie oceanu i lataliśmy wśród wieżowców.

Tydzień Bibliotek - relacja

W dniach od 8 do 15 maja zapraszamy na Tydzień Bibliotek. Nasze cedyńskie biblioteki rozpoczęły świętowanie już od poniedziałku, kiedy to odwiedziła nas pisarka Dorota Schrammek.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia