Szukaj

„Zrobiliśmy to razem”

Drodzy Mieszkańcy gminy Cedynia. Wiele ciekawych inicjatyw realizowanych jest na terenie gminy Cedynia anonimowo przez mieszkańców poszczególnych miejscowości.

Warto aby o nich mówić i zachęcać tym samym do dalszych oddolnych akcji mających na celu poprawę jakości życia mieszkańców gminy Cedynia. Wobec powyższego zapraszamy do wspólnego tworzenia galerii „Zrobiliśmy to razem”. Wystarczy tylko wysłać zdjęcia dokumentujące zrealizowane przedsięwzięcie, podpisane imieniem i nazwiskiem osoby zgłaszającej, na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując "Zrobiliśmy to razem", podając również krótki opis wykonanych prac i miejsce wykonania zdjęcia. Najciekawsze inicjatywy zostaną nagrodzone upominkami promocyjnymi gminy Cedynia, wszystkie zdjęcia zgłoszone do zabawy umieścimy w specjalnie przygotowanej galerii.

Do zabawy nie będą dopuszczone fotomontaże. Zastrzegamy sobie prawo do selekcji zdjęć. Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku.

„Zrobiliśmy to razem”

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia