Szukaj

Dzień Samorządu Terytorialnego 2017

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, obchodzonego na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych z 1990 r., Urząd Miejski w Cedyni odwiedzili przedstawiciele szkół w gminie Cedynia: Gimnazjum im. Mieszka I w Cedyni, Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Piasku oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Cedyni, którzy na ręce Pani Burmistrz Gabrieli Kotowicz przekazali życzenia oraz kwiaty dla wszystkich pracowników samorządowych.

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, wszystkim osobom przyczyniającym się do propagowania idei samorządności na terenie gminy Cedynia, składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za wspólną troskę i pracę na rzecz rozwoju wspólnoty lokalnej oraz kształtowanie przynależności do naszej gminnej Ojczyzny.

Pracownikom Urzędu Miejskiego w Cedyni, kierownikom i pracownikom jednostek organizacyjnych Gminy Cedynia,  radnym, sołtysom oraz pracownikom społecznym, życzymy pomyślności i skuteczności w realizacji potrzeb mieszkańców Gminy Cedynia, a także satysfakcji z pracy na rzecz społeczności lokalnej. Wierzymy, że dzięki Waszemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy nadchodzące lata będą latami rozwoju i budowy społeczeństwa obywatelskiego.

Pragniemy Wam serdecznie podziękować w dniu Waszego święta za poświęcenie w codziennej urzędniczej pracy oraz życzyć samych sukcesów.

Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz

Przewodniczący Rady Miejskiej w Cedyni Krzysztof Nowak

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia