Szukaj

Podziękowania za Gminne Dożynki

12 września 2015 r. mieszkańcy naszej gminy złożyli uroczyste podziękowania za tegoroczne zbiory i prośby o pomyślność przyszłych. Gminne Dożynki w Lubiechowie Górnym były naszym wspólnym świętem i zarazem odpoczynkiem po ciężkiej pracy. Była to również okazja do podziękowań dla wszystkich zaangażowanych w zbiory, dzięki którym na nasze stoły trafiają dary natury.

Widoczne zaangażowanie mieszkańców poszczególnych sołectw i kół gospodyń wiejskich w przygotowanie wieńców oraz kulinariów, pozwoliło wszystkim uczestnikom na pomyślne celebrowanie tegorocznego Święta Plonów. Pomysłowość oraz entuzjazm zostały nagrodzone podczas konkursów i potyczek sołeckich.

Wspólnie podzielony dożynkowy bochen chleba stał się symbolem pomyślności wszystkich mieszkańców Gminy Cedynia.

Jednocześnie pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim partnerom i mecenasom,  zaangażowanym w przygotowanie dożynek gminnych.

Państwa nieocenione wsparcie umożliwiło pełną realizację zakładanego programu. Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy uczcić święto plonów, które jest jednym z ważniejszych wydarzeń dla mieszkańców naszej Gminy, a jednocześnie zaprezentować potencjał twórczy lokalnej społeczności, regionalne produkty kulinarne, a przybyłym gościom – bogactwo historii i natury Gminy Cedynia.

1.    Ada Józefczyk Kancelaria Notarialna
2.    Adam Babicki
3.    Agnieszka i Tomasz Fedorowicz
4.    Agnieszka Patrzykowska
5.    Anna i Marek Osowski
6.    Bank Spółdzielczy Chojna o/Cedynia
7.    Barbara i Bogdan Drela
8.    Beata i Marcin Paluch
9.    Barbara i Władysław Edelmuller - Gospoda u Barbary
10.    Halina Wołosz - Melektron
11.     Krzysztof Górecki, Kruszyński Sławomir restauracja A’riva 
12.    Magdalena i Jan Olszański - Miody Jana
13.     Marek Kaczorowski
14.     Małgorzata i Marek Przybyła
15.     Małgorzata i Sebastian Portkowscy
16.     Małgorzata i Tomasz Siergiej - stadnina Red Wine
17.     Małgorzata Kowalczyk
18.     Marek Grynkiewicz - Mega Sport Spółka
19.     Monika i Marek Drela
20.     Nadleśnictwo Mieszkowice
21.     Narcyz Organista- Lubi-Star Sp. o.o. –Lubiechów Górny
22.     Numryk Wojciech
23.     Piotr Kobusiak
24.     Skansen Altranft
25.     Stanisław Martyka
26.    Stanisław Pociej
27.     Tadeusz Świderski
28.     Tomasz Monkiewicz, Leszek Chełstowski - Max Piekarnia Chojna
29.     Volker Pfeiffer
30.     Wioletta Węcławska
31.     Żaneta i Jan Noworolnik

Serdeczne podziękowania kierujemy również do:

Ochotniczej Straży Pożarnej, Koła Gospodyń Wiejskich, Sołtys Anny Numryk i Rady Sołeckiej oraz wszystkich mieszkańców Lubiechowa Górnego, którzy włączyli się w przygotowanie Dożynek Gminnych 2015.
Ponad to, dziękujemy sołectwom z Gminy Cedynia za aktywny udział w Dożynkach, za ogrom pracy jaki włożyli w pięknie wykonane wieńce, bogactwo potraw oraz świetną zabawę.  Szczególne podziękowania składamy zespołom śpiewaczym: Kalimera, Marzenie, Jutrzenka oraz Pani Annie Dybce za pomoc w organizacji występów artystycznych.

Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz   
Dyrektor Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Paweł Pawłowski

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia