Szukaj

Targi Rolne AGRO POMERANIA 2015

Corocznie w drugi wrześniowy weekend w Barzkowicach odbywają się Targi Rolne AGRO POMERANIA 2015, które w tym roku przypadają w dniach 11-13 września.

Sztandarową atrakcją Targów są wystawy i pokazy zwierząt. Na specjalnie przygotowanych ringach prezentowane będzie bydło w ramach XIII Wystawy Bydła Mlecznego oraz III Regionalnej Wystawy Bydła Mięsnego. W sobotę i niedzielę zapraszamy wszystkich do odwiedzenia XII Zachodniopomorskiej Wystawy Koni Hodowlanych, w niedzielę zaś do obejrzenia XXI Zawodów Jeździeckich w Skokach. Wszystkich amatorów z pewnością skusi Wystawa Ptaków Hodowlanych i Ozdobnych oraz Królików. Dopełnieniem i mocnym podkreśleniem corocznych Targów będą obchody Święta Plonów- Dożynki.

Targi Rolne AGRO POMERANIA 2015

Każdy z odwiedzających nasze Targi znajdzie tu coś ciekawego dla siebie. W piątek odbędą się zawody sportowe – biegi przełajowe, w których udział bierze młodzież i dzieci. Stałą atrakcją Targów jest polowy pokaz pracy sprzętu rolniczego oraz przegląd kapel ludowych.

Wśród wystawców znajdować się będą stoiska producentów i dystrybutorów maszyn rolniczych, nawozów, pasz, firm hodowlanych, a także stoiska z branży budowlanej, energii odnawialnej, salony samochodowe itd. Nie zabraknie także prezentacji rękodzieła ludowego i produktów regionalnych.
Serdecznie zapraszamy!

Wszelkich informacji udziela organizator:
Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach
73-134 Barzkowice
Komisarz Targów: Barbara Brygman tel. (91) 479 40 50
tel. (91) 479 40 10; 15; 561 37 00
fax. (91) 561 37 91
Hotel tel. 91 479 40 22
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.zodr.pl

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia