Szukaj

Spotkanie animacyjne - przypomnienie

Spotkanie animacyjne projektu „Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego” w Cedyni. W imieniu 4C Centrum Ekonomii Społecznej Sp. z o.o. oraz Fundacji Pod Aniołem zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu animacyjnym dotyczącym projektu „Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego”, realizowanym w ramach Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.

Mikrodotacje to wsparcie finansowe w wysokości do 5000 zł, udzielane w konkursie ofert, dla lokalnych przedsięwzięć realizowanych przez grupy inicjatywne oraz dla młodych NGO, przeznaczone na rozwiązywanie problemów społeczności lokalnych oraz wzmocnienie potencjału młodych organizacji pozarządowych. W tym roku po raz pierwszy o mikrodotacje mogą ubiegać się również Koła Gospodyń Wiejskich, które zarejestrowały się w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Podczas spotkania przedstawione zostaną szczegółowe informacje dotyczące projektu i składania wniosków, kryteriów oceny, a także dobre praktyki z edycji 2018.

Termin: 08.04.2019 r., 16.00
Miejsce: Cedynia, Sala Posiedzeń w Urzędzie Miejskim, Plac Wolności 1

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu prosimy mailowo lub telefonicznie:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 514 343 871.

Spotkanie animacyjne

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia