Szukaj

"Fabryka Aktywności Zawodowej"

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach uprzejmie informuje, że w ramach projektu „Fabryka Aktywności Zawodowej” zorganizowane zostaną bezpłatne szkolenia/kursy, m.in. „Opiekunowie osoby starszej lub niepełnosprawnej”, „Kucharze”, „Dekarze i blacharze budowlani”, „Elektrycy, elektromechanicy i elektromonterzy”, „Mechanicy pojazdów samochodowych”, „Murarze i tynkarze”, „Piekarze”, „Pracownicy robót wykończeniowych w budownictwie”, „Fryzjerzy”, „Cukiernicy”.

W szkoleniu mogą wziąć udział osoby bierne zawodowo powyżej 30. roku życia, które znajdują się w niekorzystnej sytuacji na rynku pracy:
· kobiety,
· osoby mające niskie kwalifikacje,
· osoby z niepełnosprawnościami.

Uczestnicy szkolenia otrzymają następujące wsparcie:
· indywidualne doradztwo,
· szkolenie zawodowe zakończone egzaminem,
· materiały szkoleniowe,
· badania lekarskie,
· dowóz na szkolenia i staż,
· ubezpieczenie NNW,
· stypendia szkoleniowe i stażowe.

Projekt ma na celu podniesienie kwalifikacji i umiejętności zawodowych osób, które ze względu na niskie kwalifikacje znajdują się w trudnej sytuacji na rynku pracy. Poza tym szkolenie ma zwiększyć szansę na znalezienie stabilnego zatrudnienia oraz ma wskazać w jaki sposób poruszać się po rynku pracy.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o kontakt:
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, tel.: 91 479 40 59, 91 479 40 69, kom. 665 777 808, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia