Szukaj

Sylwester pod chmurką

Czegoś takiego w okolicy jeszcze nie było! Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu przy współpracy z Agencją B.D.S.M Event- młodych mieszkańców gminy Cedynia, wspólnie organizują plenerową zabawę sylwestrową. Inicjatywa spotkała się z entuzjazmem mieszkańców nie tylko Cedyni, ale i okolicznych gmin.

Zabawa sylwestrowa już 31 grudnia, na Amfiteatrze Miejskim w Cedyni o godzinie 20.00.

Celem imprezy jest integracja i dobra zabawa przy muzyce elektronicznej. Porządną dawkę muzyki tanecznej zaserwują Państwu Snaypi, Monyet oraz Redem.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół muzyki disco polo – Ex Vibe, który zobaczymy na scenie już o 22.00.

Na uczestników imprezy czekać będą atrakcyjne konkursy z nagrodami. Przeniesiemy się w klimat lat 50-60. i zatańczymy rock’n rolla. Dla najaktywniejszych i najlepiej tańczących, organizatorzy przewidzieli wartościowe nagrody rzeczowe. Warto wziąć udział!

W programie również wielkie ognisko, żeby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę, więc zachęcamy chętnych do zabrania kiełbasek (kijki dostępne przy ognisku).

Tradycyjnie o północy odbędzie się widowiskowy pokaz fajerwerków.

Zapraszamy do udziału wszystkich mieszkańców powiatu gryfińskiego i nie tylko! Przyjdź i przywitaj Nowy Rok razem z nami, w Cedyni! Wstęp wolny, jedyne co trzeba ze sobą zabrać to dobry humor i energia do tańca.

Sylwester pod chmurką - zapraszamy!

Sylwester pod chmurką

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia