Szukaj

Zakończenie kadencji

Zakończyła się kadencja 2014-2018. Cztery lata owocnej współpracy i cztery lata wielu działań skierowanych na poprawę życia mieszkańców i rozwoju naszego społeczeństwa.

Program wyborczy przedstawiony przez komitet wyborczy Nasza Cedynia Nasz Dom niósł ze sobą wiele zadań dla wszystkich grup społecznych naszej gminy. Większość z nich została zrealizowana, w dużej części przy Państwa pomocy i wsparciu.
Śmiało mogę powiedzieć, że był to czas dobrych zmian dla naszej gminy. Zewsząd słyszę, że mieszkańcy zdążyli przywyknąć do spokoju i stabilizacji, jakie udało się nam wspólnie wypracować. Cieszę się, że mogłam być burmistrzem tej gminy, która jest cudownym miejscem do życia i pracy.

Starałam się wypełniać swoje obowiązki na najwyższym poziomie. Wiele lat doświadczenia w pracy samorządowca pozwoliło mi na sprawne działanie. Przy współpracy zespołu, z jakim przyszło mi przez te cztery lata pracować, dokonaliśmy wielu dobrych rzeczy. Jestem wdzięczna za każdy przejaw pomocy i dobrych rad. Każdego dnia dziękuję za to, że mogłam otaczać się wartościowymi ludźmi, dla których sprawiedliwość, bezpieczeństwo i rzetelność były najważniejsze przy wykonywaniu różnych zadań na rzecz gminy Cedynia.

Dziś nie żegnam się z Państwem. Dzisiaj jedynie dziękuję i mówię „Do zobaczenia!”, ponieważ wierzę, że jeszcze niejednokrotnie przyjdzie nam się spotkać w miłej, jak zawsze, atmosferze. Życzę niesłabnącego zdrowia, energii i zapału do działania. Te trzy rzeczy są najważniejsze, bo kiedy oddziaływują wspólnie, pozwalają na osiąganie sukcesów, których życzę Państwu wielu, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Życzę również spokoju i oddechu, byście mogli Państwo znaleźć czas na realizację swoich największych i najmniejszych marzeń, by być szczęśliwym każdego dnia.

Pragnę również podziękować za zaufanie, którym mnie Państwo darzyliście. Moim priorytetem zawsze było, jest i będzie dobro najbliższych. Mam tutaj na myśli nie tylko swoją rodzinę, ale wszystkich mieszkańców gminy Cedynia, w której się wychowałam, a także wszystkich przyjaciół i znajomych.

Zaszczytem było być burmistrzem w tej wyjątkowej gminie.

Z wyrazami szacunku

Gabriela Kotowicz
Burmistrz Cedyni

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia