Szukaj

Jubileusz 90-lat

W dniu dzisiejszym, tj. 23.01.2018 r. Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Nowak oraz Inspektor Urzędu Stanu Cywilnego Zbigniew Kwaśniewski udali się do kolejnej Jubilatki zamieszkującej naszą gminę, a jest nią pani Stanisława Giemza – mieszkanka Żelichowa. Pani Stanisława 17 stycznia obchodziła swoje 90 urodziny. W dniu dzisiejszym przywitała gości w towarzystwie swoich najbliższych i serdecznie ich ugościła.

Pani Burmistrz wraz z panem Przewodniczącym Rady Miejskiej oraz panem Inspektorem Urzędu Stanu Cywilnego złożyli Jubilatce życzenia oraz wręczyli piękny bukiet kwiatów. Pani Stanisława była bardzo wzruszona i szczęśliwa, że pamięta się o najstarszych mieszkańcach naszej gminy. Opowiadała o początkach swojego życia w Żelichowie, o tym, jak przybyłą ze swoją rodziną na tereny gminy po wojnie i o losach mieszkańców Żelichowa. Pani Giemza jest jedną z najstarszych osób zamieszkujących gminę Cedynia i przekazała gościom wiele cennych informacji z przeszłości.

Pani Stanisława jest pogodną osobą, która cieszy się życiem wśród wnuków i prawnuków.

Życzymy jej raz jeszcze ogromu zdrowia, wytrwałości oraz uśmiechu na co dzień – takiego, jakim przywitała swoich gości. Oby kolejne lata życia upłynęły jej pod znakiem szczęścia i zdrowia. Wszystkiego najlepszego!

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia