Szukaj

Punkt konsultacyjny w ramach IPK

Dnia 30 września 2017 r. w godzinach 12.00-16.00 przy cedyńskim rynku odbył się 3 Festiwal Cedynia na Okrągło. W ramach tego wydarzenia został zorganizowany punkt konsultacyjny w ramach Indywidualnego Planu Konsultacji (IPK) realizowany w ramach projektu grantowego „Dobre konsultacje, dobry plan” Kujawsko- Pomorskiej Federacji Organizacji Pozarządowych i Fundacji Stabilo współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 2.19 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Dziękujemy serdecznie wszystkim mieszkańcom oraz turystom którzy wzięli udział w dyskusji oraz wypełnili ankiety.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych mieszkańców oraz turystów do włączenia się w konsultowanie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego sześciu obszarów miasta Cedynia oraz do wypełniania ankiet w Urzędzie Miejskim w Cedyni (pokój nr 8) oraz do korzystania z portalu internetowego umożliwiającego wyrażenie swojego zdania na temat planowanych zmian (stacja-konsultacja.pl).

Wyniki przeprowadzonych badań sondażowych już wkrótce.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia