Szukaj

Podwórko animacyjne podczas 3. festiwalu „Cedynia na okrągło”

Nie mogło zabraknąć Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Cedynia podczas sobotniego festiwalu „Cedynia na Okrągło”. Przy punkcie konsultacyjnym Urzędu Miejskiego, gdzie można było uzyskać informacje dotyczące realizacji programu “Partycypacyjne opracowanie Programu Rewitalizacji Gminy Cedynia – Rewitalizacja centrum miasta”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014 – 2020, wspólnie z Cedyńskim Ośrodkiem Kultury i Sportu otworzyliśmy międzypokoleniową strefę zabawy, gdzie królowały stare i nowe gry podwórkowe.

Graliśmy na okrągło: w kółko i krzyżyk, w podwórkowe bierki, rzutki, skakaliśmy w gumę i w klasy. Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych: była podwórkowa gra planszowa, bańki, malowanie buziek i cedyńska kolorowanka.

Mamy nadzieję, że dla dorosłych zabawa na naszym podwórku była podróżą w czasie w ich dzieciństwo, a dla dzieci gry ich rodziców i dziadków staną się ulubioną formą spędzania wolnego czasu.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu podwórka i prowadzeniu gier: Żanecie i Janowi Noworolnikom, Sebastianowi Barłaszowi, paniom Małgorzacie Nieścioruk, Marlenie Królak i Kamili Baran, pracownikom Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, a także wszystkim, którzy bawili się z nami „na okrągło”.

GALERIA

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia