Szukaj

Dzień Dziecka i Dzień Matki w Lubiechowie Górnym

30 maja 2015 r. mieszkańcy Lubiechowa Górnego wspólnie z tutejszą Ochotniczą Strażą Pożarną i Kołem Gospodyń Wiejskich zorganizowali Dzień Matki i Dzień Dziecka.

Podczas festynu dzieciom i ich mamom towarzyszyły liczne atrakcje i dużo pysznych smakołyków. Każda mama otrzymała kwiatka, a dzieci drobne upominki. Dzieci brały udział w grach, zabawach i konkursach. Wielką niespodziankę sprawili dzieciom …. niespodziewani goście – Tygrysek, Pszczółka Maja i Skrzat.

Dzięki uprzejmości Kierownika Posterunku Policji w Cedyni Pana Roberta Szpilskiego, uczestnicy imprezy wysłuchali uświadamiającej „pogadanki” o bezpieczeństwie dzieci na drodze, a także otrzymały drobne upominki w postaci opasek odblaskowych. Dzieci miały także możliwość zasiąść za kierownicą radiowozu.

Dodatkową atrakcją dla dzieci było malowanie buziek oraz cukierki, które „spadały” z samochodu strażackiego. Każde dziecko mogło zabrać ze sobą tyle cukierków ile udało mu się zebrać.      

Pragniemy serdecznie podziękować Pani Ani za kolorowe buźki, Panu Piotrkowi za przeprowadzenie konkursów i zabaw, strażakom za cukierki, zespołom „Uśmiech„ i „Malinki” wraz z ich opiekunem Panem Jackiem Nowakowskim za piękne piosenki. Jesteśmy wdzięczni wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do organizacji festynu.

Dzieci i organizatorzy z Lubiechowa Górnego

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia