Szukaj

Majowa impreza w Lubiechowie Górnym

Maj w Lubiechowie Górnym rozpoczął się piękną imprezą dla miejscowych dzieci oraz ich gości ok. 30-osobowej grupy dzieci z Domu Dziecka w Chojnie.

Pomysłodawcą tego wydarzenia był Pan Wojciech Drela z Lubiechowa Górnego i Pan Piotr Krassowski z Chojny. W organizacji imprezy pomogła Rada Sołecka Lubiechowa Górnego oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Lubiechowa Górnego i Cedyni. Dzięki zgranej współpracy na dzieci czekało mnóstwo atrakcji – ognisko z kiełbaskami, pyszny poczęstunek, zabawa przy akompaniamencie zespołów „Uśmiech” i „Malinki” z Lubiechowa Górnego z Panem Jackiem Nowakowskim na czele, liczne konkursy prowadzone przez strażaków za które dzieci otrzymały drobne upominki. Atrakcjami tego dnia była również możliwość przejażdżki wozami strażackimi, pięknymi harlejami i cadillakiem. Dla dzieci zorganizowano również wycieczkę, podczas której mogły zasiąść za kierownicą olbrzymich maszyn rolniczych oraz obejrzeć zwierzęta – perliczki, krowy, barany. Było wspaniale!

Za wszystko pragniemy podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji imprezy. 
Dzieci i organizatorzy z Lubiechowa Górnego

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia