Szukaj

WWW w Łukowicach 6

WWW w Łukowicach 6

„..Tak wiele Nas łączy z tymi, którzy byli przed nami…” Uczniowski Klub Sportowy Czcibor Cedynia wraz z grupą nieformalną zapraszają na kolejne spotkanie w ramach projektu WWW- Wspólny Wiejski Wypoczynek, dofinansowanego ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego, z programu Społecznik 2018.  

„Z sąsiadem jak z bratem”- relacja

„Z sąsiadem jak z bratem”- relacja

Projekt „ Z sąsiadem jak z bratem” polegał na integracji i aktywizacji mieszkańców Łukowic poprzez wspólne przygotowanie i przeprowadzenie festynu, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży.

"Z sąsiadem jak z bratem"

"Z sąsiadem jak z bratem"

Sołtys Łukowic wraz z radą sołecką, Uczniowski Klub Sportowy Czcibor Cedynia oraz grupa nieformalna: Elżbieta Szablewska, Grzegorz Szablewski, Agnieszka Numryk zapraszają na festyn: "Z sąsiadem jak z bratem", który odbędzie się 15 września 2018 r, start o godzinie 15:00 na boisku sportowym w Łukowicach.

Sukces Stanisława Martyki w Barzkowicach

Sukces Stanisława Martyki w Barzkowicach

Hodowca Koni Zimnokrwistych, mieszkaniec Żelichowa - Stanisław Martyka wziął udział w XV Zachodniopomorskiej Wystawie Hodowlanej Koni podczas targów rolnych w Barzkowicach. Przygotował ogiera Biesal, którego dzierżawi od Stada Ogierów Nowe Jankowice i startował z nim w kategorii wystawowej ogierów zimnokrwistych. Biesal zdobył tytuł Viceczempiona Ogierów Zimnokrwistych.

Kolejne spotkania WWW

Kolejne spotkania WWW

W ramach projektu WWW- Wspólny Wiejski Wypoczynek w świetlicy wiejskiej w Łukowicach w czwartek 30 sierpnia 2018 roku, w godzinach 19:00-22:00 młodzież i dorośli oglądali poradnik o nauce pozytywnego myślenia z Bradley Cooper oraz Jennifer Lawrence. Film spodobał się obecnym 18 osobom, które mimo długiego seansu wyszły z sali zadowolone.

30-31 sierpnia WWW w Łukowicach

30-31 sierpnia WWW w Łukowicach

Zapraszamy na kolejne spotkania w ramach projektu WWW- Wspólny Wiejski Wypoczynek które odbędą się w świetlicy wiejskiej w Łukowicach:

Relacja z 2 części WWW

Relacja z 2 części WWW

W piątek 24 sierpnia 2018 roku, o godzinie 17:00 rozpoczął się drugi seans filmowy przygotowany przez Uczniowski Klub Sportowy Czcibor Cedynia oraz  grupę nieformalną.

Świeto Lubiechowa Dolnego

Świeto Lubiechowa Dolnego

Polecamy Państwa uwadze Święto Lubiechowa Dolnego, które rozpocznie się 25 sierpnia 2018 r. o godzinie 16:00.

WWW w Łukowicach cz. 2

WWW w Łukowicach cz 2

Zapraszamy na 2 spotkanie w ramach projektu WWW- Wspólny Wiejski Wypoczynek które odbędzie się w piątek 24 sierpnia 2018 roku, start o godzinie 17:00 w świetlicy wiejskiej w Łukowicach.

Relacja z 1 części WWW

Relacja z 1 części WWW

We wtorek 14 sierpnia 2018 roku, o godzinie 19:00 rozpoczął się pierwszy seans filmowy przygotowany przez Uczniowski Klub Sportowy Czcibor Cedynia oraz  grupą nieformalną. Dzieci, młodzież i dorośli obejrzeli wspólnie film o wakacjach pewnego chłopca.

Koncert muzyki klasycznej

Koncert muzyki klasycznej

Koncert muzyki klasycznej w Czachowie odbędzie się w sobotę, 18 sierpnia 2018 r. o godzinie 20:00. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Niecodzienny mecz w Lubiechowie Górnym

Niecodzienny mecz w Lubiechowie Górnym

Do nietypowego spotkania piłkarskiego doszło w piątek 03. sierpnia 2018 r. na boisku sportowym w Lubiechowie Górnym. Druhowie OSP Lubiechów Górny zmierzyli się z członkami miejscowej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia