Szukaj

"Teatr na TAK - dla wszystkich"

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lubiechowa Dolnego otrzymało dofinansowanie w kwocie 3000 zł ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego, na realizację projektu pt. "Teatr na TAK - dla wszystkich". Projekt został zorganizowany przez Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Lubiechowa Dolnego. w ramach programu SPOŁECZNIK.

W ramach projektu w dniu 19.09.2017 r. odbył się wyjazd do Teatru Polskiego w Szczecinie na spektakl pt. "Kobieta, która ugotowała męża" w reżyserii Tomasza Obary, w którym grali Sylwia Różycka, Olga Adamska oraz Adam Dzieciniak. Były to dwie godziny dobrej zabawy, co potwierdziły gromkie brawa publiczności na zakończenie spektaklu. Na uczestników wycieczki czekała jeszcze jedna niespodzianka, spotkanie z aktorami oraz możliwość wykonania wspólnej fotografii na scenie teatru. Po spektaklu uczestnicy wycieczki posilili się przed drogą powrotną w restauracji, gdzie na „gorąco” wymienili opinie na temat komedii, która bardzo im się przypadła do gustu. Była bardzo żywa i ciekawa dyskusja mimo późnych godzin wieczornych i długiej jeszcze drogi do domu.

Udana wycieczka sprawiła, że jej uczestnicy w dalszym ciągu będą wspólnie organizować wyjazdy autokarowe celem wzbogacania życia kulturalnego mieszkańców wsi Lubiechów Dolny i okolic.

Już w drodze powrotnej uczestnicy zadeklarowali wyjazd do tego teatru na komedię „Kogut w rosole”, która będzie grana w miesiącu grudniu bieżącego roku.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia