Szukaj

Powitanie wiosny w Starym Kostrzynku

Członkowie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Cedyni korzystając z zaproszenia Pana Sołtysa Starego Kostrzynka, Rady Sołeckiej i Koła Gospodyń udali się do Starego Kostrzynka na powitanie wiosny. Spotkanie odbyło się w pięknej scenerii na placu przy płonącym ognisku i pieczonych kiełbaskach. W spotkaniu uczestniczył Pan Burmistrz Miasta i Gminy Cedynia oraz liczni mieszkańcy wsi.

Następnie Pan Sołtys zaprosił wszystkich zebranych do świetlicy na prelekcję Pana Piotra Chara o rozlewiskach, odrestaurowanym moście w Siekierkach i ścieżkach rowerowych. Z pięknych slajdów dowiedzieliśmy się o ptactwie zamieszkałym na rozlewiskach .

Poznaliśmy jak będzie wyglądać platforma widokowa na przęsłach mostu w Siekierkach.

Serdecznie dziękujemy Panu Sołtysowi Kostrzynka za przygotowanie techniczne tego spotkania i miłą atmosferę. Przedstawicielom Cedyńskiego Parku Krajobrazowego dziękujemy za przybliżanie spraw ochrony przyrody i dostarczenie materiałów poglądowych o Cedyńskim i sąsiednich parkach - w postaci czytelnych map.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia