Szukaj

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów - relacje

W dniu 2018-06-16 członkowie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Cedyni spotkali się z pensjonariuszami Stowarzyszenia "Złoty Wiek" oraz członkami KGW ze Starej Rudnicy. "Karczma w Parku" w Osinowie Dolnym ugościła zebranych na spotkaniu integracyjnym. Wszyscy mile spędzili czas przy swojskiej muzyce.Wycieczka do Torunia i Ciechocinka oraz Gniezna to dalszy etap integracyjny. Poznaliśmy początki Państwa Polskiego oraz zabytki (Katedra Gnieźnieńska) i inne zabytki Torunia czy Ciechocinka -Tężnie XIX wieczne. Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zrobiło na wszystkich niesamowite wrażenie. Po spotkaniu z przewodnikami wręczaliśmy im materiały reklamujące nasze miasto i gminę, które dostarczył nam COKIS oraz zapraszaliśmy ich do odwiedzenia Cedyni.Dni Cedyni to święto wszystkich mieszkańców Gminy Cedynia. Szczególny powód do radości mają członkowie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Cedyni. Pan Henryk Kęsik, długoletni mieszkaniec miasta Cedynia członek naszego Stowarzyszenia uzyskał tytuł ,,Zasłużony dla Gminy Cedynia”. Dyplom wraz medalem wręczył Pan Krzysztof Nowak- Przewodniczący Rady Miejskiej w Cedyni. Z tej okazji również Zarząd Stowarzyszenia wręczył mu pamiątkowy medal.Wycieczki to najlepszy sposób na integrację poznawanie historii kraju, zabytków i ludzi.

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów w Cedyni

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia