Szukaj

I Rodzinny Piknik z Psem w Chojnie

Chojeńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "Psijaciele" serdecznie zaprasza na I Rodzinny Piknik z Psem, Off Road - Bieg na 4 Łapy, Wystawę Psa Nierasowego. który odbędzie się 01. 07. 2018 r. na terenie byłego lotniska wojskowego w Chojnie.

Oficjalne otwarcie imprezy nastąpi o godz. 12:00

Przedsięwzięcie ma charakter otwarty, bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy miłośników zwierząt, mieszkańców regionu, dzieci, młodzież, osoby dorosłe, całe rodziny. Spędźmy ten czas razem! Podczas pikniku odbędzie się zbiórka darów dla zwierzaków będących pod opieką Chojeńskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „Psijaciele” oraz zbiórka pieniędzy na wyposażenie Rancza przed zimą w ocieplone kojce oraz budy.

Jest to pierwsze i jedyne w okolicy wydarzenie z okazji międzynarodowego dnia psa mające sportowo-rekreacyjny charakter. W ciągu całego dnia zaplanowane są liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Targi pro zwierzęce (mi. in. liczne stoiska z akcesoriami dla psów i kotów, produkty niedostępnie lokalnie), wystawa psa nierasowego, offroad: bieg na cztery łapy, liczne pokazy i prezentacje.

Celem tego wydarzenia jest promowanie działań jakie prowadzi stowarzyszenie oraz otwieranie się i poznawanie nowych produktów i usług. Zachęcamy do wzięcia udziału w przygotowanych dla Państwa licznych atrakcjach – gwarantujemy doskonałą zabawę i fantastyczne nagrody!
 
PROGRAM:
Godz. 12.00 – OFICJALNE OTWARCIE I edycji chojeńskiego off-roadu rodzinnego – „BIEG NA CZTERY ŁAPY„. Powitanie uczestników;
Godz. 12.15 – Rejestracja uczestników;
Godz. 13.00 – Rozpoczęcie wystawy psa nierasowego wraz z konkursem młodego prezentera;
Godz. 14.30 – Rozpoczęcie off-roadu rodzinnego z psem;
Godz. 17.30 – Zakończenie off-roadu rodzinnego z psem;
Godz. 18.00 – Ogłoszenie wyników wraz wręczeniem nagród uczestnikom biegu;
Godz. 19.00 – OFICJALNE ZAKOŃCZENIE I edycji chojeńskiego off-roadu rodzinnego – „BIEG NA CZTERY ŁAPY„.

Organizatorzy

„Psijaciele”
Centrum Kultury w Chojnie
 
S E R D E C Z N I E     Z A P R A S Z A M Y !
 
Kontakt do organizatorów:
Barbara Bakalarczyk,
tel: 512 322 788

OŚWIADCZENIE
REGULAMIN
KARTA ZGŁOSZENIOWA

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia